O nasklasyczne samochody to nasza pasja

Wszystko na nasz temat

Mamy przyjemność zaoferować Państwu kompleksową usługę w postaci wynajmu niepowtarzalnych aut do ślubu. Nasze samochody sprawiają niesamowite i niezapomniane wrażenie. Naszych aut, które wynajmujemy do obsługi ślubów nie da się nie zauważyć.auto do slubu wynajem
Kiedy w 2003 roku braliśmy ślub, mój mąż do ostatniej chwili nie zdradził nikomu, nawet mi, czym pojedziemy na ceremonię. To miała być niespodzianka i faktycznie nią była, zwłaszcza dla mnie. Kiedy pod dom podjechał piękny, czerwono-czarny, zabytkowy kabriolet wszyscy oniemieli z zachwytu. Radość, podziw i zaskoczenie, takie emocje wzbudziło to auto do ślubu wśród naszych najbliższych. Jednak, dopiero jazda samochodem pokazała jego klasę i styl, a my czuliśmy się wyjątkowo w tym tak szczególnym dla nas dniu. Auto wynajęte do naszego ślubu prezentowało się dostojnie, również w błysku fleszy naszych gości, którzy przed i po ceremonii ślubnej robili sobie zdjęcia. Przeżycia związane z naszym ślubem skłoniły nas do kupna samochodów retro. Chcemy dostarczać innym parom niesamowitych wrażeń, jakie daje jazda takimi autami do ślubu. Zachęcamy do uwiecznienia tych chwil w sposób wyjątkowy i oryginalny. Gwarantujemy, że dzień Waszego Ślubu na długo zapadnie w pamięci Waszej i zaproszonych gości.

Monika & Marcin

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Piękne i nietuzinkowe auta do wynajęcia.

    Jeżeli jako Para Młoda w dniu swojego ślubu chcecie prezentować się prawdziwie wyjątkowo, zadbajcie o to, czym dojechać na ceremonię. Postawcie na oryginalne, fantastycznie odrestaurowane auta retro: Rolls-Royce z 1925 roku, Rolls-Royce z 1959 roku lub Alfa Romeo z 1932 roku. Jadąc na ceremonię tak niespotykanym pojazdem zachwycicie każdego, kogo będziecie mijać, bo obok naszych aut nikt nie przechodzi obojętnie.

  • Doświadczeni i mili kierowcy - odpowiednio ubrani!

    Wynajmując nasze auto do ślubu korzystacie Państwo także z obsługi doświadczonego szofera, który zawiezie Was przebrany w strój z czasów, z których pochodzi wybrany model. Lata 20., 30., 50.? Nasze samochody przeniosą Was w czasy, w których podróż autem była odzwierciedleniem luksusu. Każda Para Młoda zasługuje na tak wyjątkową oprawę swojej ceremonii.

  • Wypożyczamy samochody do ślubu Klientom z całej Polski!

    Polecamy swoje usługi również na inne okazje. Przejażdżka naszymi autami retro może być doskonałą niespodzianką z okazji urodzin, rocznicy czy zaręczyn.

Zainteresowany?

realizacja 200procent ©M&M prestige 2015