Ofertajesteśmy otwarci na propozycje

Oferujemy szeroki wachlarz usług
auto do slubu

Dajemy Wam niepowtarzalną szansę podróżowania jednym z najbardziej klasycznych i imponujących pojadów marki Rolls Royce (rocznik: 1925 oraz 1959) i Alfa Romeo (rocznik 1932).

Proponujemy auto do ślubu, na rocznicę, urodziny oraz wiele innych uroczystości, w trakcie których zyskacie możliwość komfortowego podróżowania i zachwycenia swoich znajomych czy rodziny. W skład naszej oferty wchodzą zarówno usługi dla Klientów prywatnych, jak również biznesowych, chcących z klasą pojawić się na spotkaniu lub bankiecie. Nasze wspaniałe samochody do ślubu wynajmowane są również gwiazdom i na potrzeby filmu czy reklamy. Polecamy także transfery na lotnisko oraz przejazdy turystyczne – zarówno w Bydgoszczy, całym województwie kujawsko-pomorskim, jak również w innych regionach Polski.

Usługi świadczą wykwalifikowani i odpowiednio ubrani kierowcy.

Imprezy
okolicznościowe

śluby, rocznice ślubów, wieczory panieńskie, kawalerskie, przyjęcia urodzinowe, imieninowe, bale sylwestrowe, studniówki, komunie święte

Obsługa
biznesu

spotkania biznesowe, przewozy gwiazd na gale i koncerty, obsługę filmów i programów telewizyjnych, reklamy

Usługi
transportowe

przejazdy turystyczne, transfer na lotnisko

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Piękne i nietuzinkowe auta do wynajęcia.

    Przedstawiamy Państwu nietuzinkowe i jedyne w swoim rodzaju auta do wynajęcia. Samochody retory wywołują zachwyt i uśmiech na twarzach wszystkich, których mijają.

  • Doświadczeni i mili kierowcy - odpowiednio ubrani!

    Oferujemy auta do ślubu wraz z kierowcami ubranymi w stroje z czasów, z których pochodzą nasze pojazdy. Do wyboru czekają na Was modele z lat 20., 30. lub 50. - modele najbardziej ekskluzywne i luksusowe w swoich epokach. Kierowcy od lat specjalizują się w prowadzeniu aut retro - podróż z nimi będzie prawdziwą przyjemnością.

  • Umożliwiamy wynajem naszych aut Klientom na terenie całego kraju!

    Polecamy usługi naszej wypożyczalni nie tylko Parom Młodym, lecz wszystkim Klientom poszukującym pomysłu na wyjątkową niespodziankę z okazji urodzin, rocznicy, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego i wielu innych.

Zainteresowany?

realizacja 200procent ©M&M prestige 2015