Samochodydo ślubu

Wynajem aut
auto do slubu

Nie tylko to, jak Młoda Para wygląda, ale również to, czym przyjedzie na ceremonię buduje jej pierwsze wrażenie w oczach zebranych Gości. Jeżeli chcecie Państwo wyglądać absolutnie wyjątkowo i wprawić w zachwyt Waszych najbliższych, wybierzcie samochód do ślubu w stylu retro. W naszej ofercie znajdują się Rolls-Royce z 1925 roku, Rolls-Royce z 1959 roku w modelu Silver Cloud oraz Alfa Romeo z 1932 roku w wersji kabriolet.

Auto do ślubu powinno być efektowne i jedyne w swoim rodzaju. Warto więc wybrać model, który przykuje uwagę zebranych Gości, podkreśli wyjątkowość Waszego Wielkiego Dnia i będzie stanowił niebanalne tło dla ślubnych fotografii. Nasze samochody są odrestaurowane z dbałością o każdy detal. Wnętrza urzekają komfortem i klasycznymi detalami. Auta prowadzą nasi doświadczeni kierowcy, przebrani w stroje z epoki, z której pochodzi dany model samochodu.

Możecie dojechać na ceremonię zaślubin prawdziwie wyjątkowym pojazdem. Wykażecie się pomysłowością i dobrym smakiem, co z pewnością doceni każdy, kto będzie towarzyszył Wam w dniu rozpoczęcia nowej drogi życia.

Rolls Royce, 1925wynajmij

Alfa Romeo, 1932wynajmij

Rolls Royce, 1959wynajmij
realizacja 200procent ©M&M prestige 2015