Warunki i cennik

Szanowni Państwo
auto do slubu

Ślub, to takie wydarzenie w życiu, kiedy chcemy, żeby wszystko było piękne, oryginalne i ponadczasowe. Wybór auta często zostawiamy na sam koniec, kiedy wszystkie inne formalności są już zorganizowane. Nasza firma zadba, aby i ten detal wyróżniał Państwa uroczystość. Oferujemy niepowtarzalne samochody, pełne uroku i klasy obok, których nie sposób przejść obojętnie.

Rezerwacja

W sprawie dostępności i rezerwacji terminów prosimy o kontakt telefoniczny, bezpośrednio na adres e -mail lub poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Istnieje możliwość rezerwacji drogą elektroniczną.

Jesteśmy elastyczni, więc nie robimy problemów i z chęcią wysłuchamy, każdych, nawet najbardziej wymagających życzeń naszych klientów.

Po złożeniu zamówienia należy jak najszybciej wpłacić zaliczkę. Tylko po wpłaceniu zaliczki będziemy mogli potwierdzić Państwa zamówienie i przyjąć je do realizacji. Zaliczka wynosi 200zł i w przypadku Państwa rezygnacji stanowi koszt pokrycia przygotowania samochodu i nie będzie zwrócona. Na wpłynięcie lub wpłatę zaliczki oczekujemy do 7 dni. Pozostałą należność rozliczamy w dniu ceremonii w momencie podstawienia auta.

Cennik

Usługę wypożyczenia samochodów retro świadczymy na terenie całego kraju dlatego też koszt wypożyczenia auta na uroczystość ślubu ustalany jest indywidualnie, uzależniony jest od poniższych czynników, tak więc do prawidłowej wyceny prosimy o udzielenie niezbędnych danych przy składaniu zapytania

  • - wybór auta
  • - data wynajmu
  • - czasu na jaki będzie wypożyczony
  • - długości trasy przejazdu (podanie miejsca podstawienia auta oraz zakończenia usługi)
  • - miejscowość w którym odbędzie się ślub
        

Usługa

Usługa obejmuje odpowiednio ubranego w garnitur kierowcę, na Państwa życzenie może wykonywać czynności szofera, czyli otwieranie i zamykanie drzwi. W cenę wynajmu samochodu wliczona jest dekoracja przygotowana przez florystę skomponowana z tablicami rejestracyjnymi z napisami Młoda Para. Jeżeli chcieliby Państwo inną dekorację samochodu to uzgodnimy to z Państwem indywidualnie. Dodatkowo na wyposażeniu auta znajduje się parasolka retro oraz do dyspozycji Pary Młodej (na życzenie) może zostać podany szampan w stylizowanym szkle.

W usłudze realizujemy przejazd na trasie: dom Pana Młodego - dom Panny Młodej – kościół lub USC - dom weselny. Samochód może być wykorzystany do realizacji sesji zdjęciowej przed wyjazdem na wesele jak również może przyjechać do Państwa godzinę przed rozpoczęciem przejazdu. Sesja zdjęciowa zrealizowana może być również podczas samego przejazdu, który standardowo kończy się w momencie podjechania pod dom weselny.

Usługę wypożyczenia samochodu realizujemy na terenie całego kraju, w szczególności w następujących miastach:
Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Lipno, Golub Dobrzyń, Rypin, Chełmża, Chełmno, Świecie, Wąbrzeźno, Grudziądz, Tuchola, Chojnice, Mrocza, Koronowo, Sępólno Krajeńskie, Nakło Nad Notecią, Szubin, Żnin, Inowrocław, Strzelno, Kruszwica, Mogilno, Barcin, Łabiszyn, Złotniki Kujawskie, Nowa Wieś Wielka, Solec Kujawski, Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek, Radziejów, Piotrków Kujawski.

*Połączenie pasji, doświadczenia oraz własnych przeżyć pozwoliło nam osiągnąć markę najwyższego poziomu w regionie dlatego też z wielką dumą serdecznie zapraszamy do nas na prezentację wybranego przez Państwa auta.

Rolls Royce, 1925wynajmij

Alfa Romeo, 1932wynajmij

Rolls Royce, 1959wynajmij
realizacja 200procent ©M&M prestige 2015